× Anasayfa Hakkımızda Kategoriler Premium Üyelik İletişim
Basında Biz Medya Kiti Ekibimiz Blog
Kaybolan hayalleriniz, umutlarınız, gençliğiniz ve aşkınız hariç her şeyinizi bulabileceğiniz
ilk ve tek platform!

Kayıp İlanı Afişi Talep Et


Evcil hayavanınız veya değerli bir eşyanız kaybolduğunda çevrede bulunan kişilere haberdar etmek için kayıp ilanı afişleri hazırlamanız, kayıp evcil hayvanınızın yahut eşyanızın bulunma süresini bir hayli hızlandıracaktır.

Kayıp ilanları genelde kaybolan evcil hayvanın veya eşyanın kaybolduğu konumun çevresinde dağıtıldığı için hedef kitleye erişmenizde önemli rol oynar ve o civarda bulunan herkesin haberdar olmasını sağlar. Gören Duyan ücretsiz bir şekilde gönderdiğiniz ilan için saniyeler içerisinde A4 boyutunda kayıp afişi hazırlar ve kayıp ilanı afişinizi ".png" formatında sizlere teslim eder.

kayıp ilan afişi örneği
* Örnek afiş

Kayıp Afişi Nasıl Hazırlanır?

Normal şartlarda kayıp aranıyor ilanı afişi hazırlamak için başlangıç düzeyinde photoshop bilginiz ve programlarınız olması şart. Fakat Gören Duyan sayesinde herhangi bir bilgiye, programa gerek kalmadan saniyeler içerisinde kayıp afişine sahip olabilirsiniz.

Bunun için ücretsiz bir şekilde Gören Duyan'a kayıp ilanı vermelisiniz. Bu sayede hem ilanınızı online ortamda daha fazla kişiye ulaştıracak hem de ücretsiz A4 boyutunda kayıp aranıyor ilanı afişine sahip olacaksınız.

Gören Duyan'dan Kayıp Afişi Nasıl Talep Edilir?

Gören Duyan'dan kayıp afişi talep etmek için ilk olarak Gören Duyan'a kayıt olmanız gerekiyor. Ardından profilinizi düzenleyip kayıp ilanı göndermelisiniz. İlanınız yayınlandıktan sonra ilan sayfanızda "kayıp afişi afiş talep et" butonuna tıklatarak bu sayfaya gelebilirsiniz. İlanınızın yayınlanmasının ardından, sayfanın altında bulunan kayıp ilanı afişi talep et formunda ilan başlığınızı seçip, afiş oluştur butonuna tıklatarak saniyeler içerisinde afişinize sahip olabilirsiniz.

Kayıp aranıyor afişinizi aldıktan sonra herhangi bir kırtasiyede veya baskıcıda A4 boyutunda çıktı alabilirsiniz. Kayıp afişinizi çevredeki dükkanlara veya insanlara dağıtarak ilanınızdan herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Afiş talep etmek istediğiniz ilanın başlığını seçin: