× Anasayfa Hakkımızda Kategoriler Premium Üyelik İletişim
Basında Biz Medya Kiti Ekibimiz Blog

Gören Duyan'a Kayıp İlanı Ver!


Gören Duyan'a kayıp ilanı vererek kayıp, çalıntı eşyanızın veya evcil hayvanınızın en kısa sürede bulunmasını sağlayabilirsiniz. Kayıp ilanı vermeden önce giriş yapmanız gerekiyor. 30 saniyede kayıt ol, giriş yap, profilini düzenle daha sonra Gören Duyan'a ilan gönder! İlan vermenin ardından dakikalar içerisinde onaylanıp web sitemizde ve mobil uygulamamızda yayınlanacak. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarmızda paylaşımlar yapılacak. Bu sayede ilandaki eşyanız veya evcil hayvanınız en kısa sürede bulunacak.Tıkla Kayıt Ol

Gören Duyan'a kayıp ilanı vermek için bir hesaba ihtiyacın var. Bu nedenle ilk olarak Gören Duyan'a üye olman gerekiyor. Ardından hesabına giriş yapmalısın.


Profilini Düzenle

Gören Duyan'a kayıp ilanı vermeden önce güvenlik nedeniyle profilini düzenlemiş olman gerekiyor. Eğer hesabın kayıp ilan vermeye uygun değilse yani ayarlar kısmında eksik varsa giriş yapmanın ardından anasayfada ve ilan sayfasında bir takım uyarılar alacaksın. Kayıp ilanı vermeye hazır hale gelmek için profilini düzenle. Bunun için sağ üst tarafta bulunan isim ve soyisminin üzerine tıklat. Ayarlar butonuna tıkla. Mobilden giriş yapıyorsan üst tarafta bulunan üç çizgiye tıklatman gerekiyor.


Kayıp İlanı Ver

Bu işlemleri yapmanın ardınan Gören Duyan'a kayıp ilanı vermeye hazır hale gelebilirsin. Kayıp ilanı verme sayfasında başlık, açıklama, konum, kategori ve ilan fotoğrafı yükle. Gönder butonuna tıklattığında yönlendiğin sayfada ilan ile ilgili detayları girmenin ardından kayıp ilanın onaya gönderilecek. Onaylanmasının ardından ilanın Gören Duyan'da yayınlanacak.


Gören Duyan'a ücretsiz bir şekilde kayıp ilanı verebilir, kayıp ilanı verdikten sonra ilanınızı on binlerce kişiye ücretsiz ulaştırabilirsiniz. Kayıp ilanı vermek için tek yapmanız gereken kayıt olmak. Daha sonra kayıp ilanı gönderebilmek için giriş yapmalısınız. Profilinizi düzenlemenizin ardından Gören Duyan'a ücretsiz kayıp ilanı verebilirsiniz. Kayıp ilanı ver işleminin ardından verdiğiniz kayıp ilanı Gören Duyan yetkilileri tarafından incelendikten sonra, verdiğiniz kayıp ilanı ilgili kategoride kayıp ilanı olarak yayına alınacak. Kayıp ilanı yayınlandıktan sonra çevredeki kullanıcılara bildirim olarak gönderilecek. Bu sayede verdiğiniz kayıp ilanınızı büyük kitleler görmüş olacak. verdiğiniz Kayıp ilanınız için ücretsiz kayıp ilanı afişi talep edebilirsiniz.