× Anasayfa Hakkımızda Kategoriler Premium Üyelik İletişim
Basında Biz Medya Kiti Ekibimiz Blog
Mahallenizde!

Gören Duyan olarak uzanabildiğimiz her yere bir mama kabı bırakıyoruz! Bahçelere, sokaklara bıraktığımız mama kabı ile sokaktaki patili dostlarımızın karnının doyması için var gücümüzle çabalıyoruz!

Mama kabı koyduğumuz noktalar:

Mama kaplarının takibini ve temizliğini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda sizlerin de desteği ile düzenli olarak #GörenDuyanBurada dediğimiz noktalardaki mamalıklara mama koyuyoruz.

Maliyeti Karşılayarak "mama kabı sponsoru"muz olun:

40 TL'lik mama kabı maliyetini karşılayarak siz de mama kabı sponsorumuz olabilirsiniz, bakımları ve mama doldurması bizden! 😇

Bizlere mama kabı sponsoru olduğunuzda mama kabını yerleştirdiğimiz anda isminiz ve soyisminiz ile birlikte haritamızda yayınlıyoruz!

Sponsor olmak istiyorum

Hazırladığımız bir adet mama kabının maliyetini vereceğimiz linkten güvenli ödeme yapıp karşılayarak sponsorumuz olabilirsiniz. En kısa sürede sizin için ihtiyaç olan bir noktaya mama kabı yerleştireceğiz! Mama kabını yerleştirmemizin ardından sosyal medya hesabımızda yerleştirdiğimiz mama kabının fotoğrafı ile sizin için sertifika oluşturup hikayemizde paylaşacağız!

  1. Ödeme için: https://iyzi.link/AGAGlQ linkini ziyaret edin.
  2. Açılan sayfada "devam et" butonuna tıklatın ve email adresinizi yazın. Daha sonra telefon numaranızı girip kutucukları işaretleyerek "devam et" butonuna tıklatın.
  3. Telefonunuza gönderilen SMS doğrulama kodunu girin ve "devam et" butonuna tıklatın.
  4. Doğrulama işlemi bittiğinde açılacak sayfada kart bilgilerinizi girip İyzico online pos güvencesi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve sponsorluk konusunda yardım almak için bizimle iletişim formumuzu kullanarak, sosyal medya hesaplarımıza mesaj atarak veya telefon numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sponsorlarımız:

Kardelen Dikme Elif Yağmur Vural Cemile Bahçe Ebru Okur Hatice Uzunoğlu Defne Batan Esra Sayın Mia